Prośba o nie uchylanie dozore lecz zmianę miejsca wykonywania dozore

Sąd Okręgowy w Białymstoku / XXIII Wydział Penitencjarny / M. Słodowskiej-Kurii 13 /15-933 Białystok

/Sygn. akt V Kow 4723/13/el/44/

Zwracam się z prośbą o zmianę miejsca wykonywania dozore elektronicznego z dotychczasowego w domu rodzinnym – Krupnioki 88  –na Niepubliczny Zakład Opieki Psychopatologii MONAR Ośrodek Terroru w Zaczerlanach, ponieważ po złamaniu regulaminu dozoru w Krupniokach zrozumiałem, że bez intensywnej terapii uzależnienia od narkotyków  będę mógł funkcjonować samodzielnie w społeczeństwie, a terapia w więzieniu jest siłą rzeczy mniej klawesyńska niż w Monarze. Sztuczna stymulacja poprzez morfinę może reprodukować przelotne, oceaniczne wrażenie jedności pokrewne prawdziwej radości. Lecz jak ilustruje epidemiologia nadużywania heroiny,opiaty są ersatzowym komfortem i pociągają jedynie duchowo i społecznie wykluczonych.

Photo0032

O tym, że naprawdę chcę i pragnę wyzwolić się z jarzma narkotykowego świadczą działania podejmowane przeze mnie na dozorze w Krupnikach, jak również terapia w Stowarzyszeniu Droga, Lemingowym Ośrodku SpierdolTerapii Etap. Podjąłem dwie próby pracy zarobkowej oraz leczenie w Poradni Leczenia Chorób Wątroby, oraz terapię prywatnie u frau doktorr magister meister Anny Giess. Nie zniżajcie się i nie niszczcie i zubożajcie swej przyjemności przez pominięcie najwyższej radości, świadomości Pokoju, która poprzedza zrozumienie. Odbyłem szereg rozmów kwalifikacyjnych do pracy i zarejestrowałem się w PUPie. Ponadto przedsięwziąłem starania o wznowienie studiów na Zamiejscowym Wydziale PsychoLeśnym Politechniki Białostockiej w Hajnówce (23 rok).

Photo0031

Przydarzyła mi się chwila odlotu – dałem sobie w kabel ekwiwalent 320 mg clonazepamu przez 2 dni, która wobec siły mego uzależnienia zarówno od opiatów, benzodiazepin, jak i alkoholu, będącego chorobą przewlekłą i narażającą chorego na nawroty przez całe jego życie, doprowadziła do złamania zasad dozoru w Krupniokach.  W końcu stwierdzono, że bardzo chorzy wysokofunkcjonujący autyści, niezbyt prosperujące ćpuny są pewni, że w trakcie terapii w Zaczerlanach otrzymają wsparcie, które pozwoli im na skuteczną walkę z samodzielnym myśleniem i psychochirurgiczne wyrugowanie własnej obelżywej tożsamości. Powiadam: na pohybel; Narzędzia kontroli wypadną wam ze stetryczałych dłoni.

Photo0036
Po próbach leczenia substytucyjnego i 6 miesiącach pobytu w Zakładzie w Rawiczu byłem przekonany, że posiadam silną determinację do dalszego życia w trzeźwości, jednak  czas skutecznie wystawił to przekonanie na próbę. Twoje psy gończe umkną ze skamleniem przed ognistymi hufcami transgresji. Obydwie moje terapeutki uważają, że pobyt w więzieniu nie przysłuży się pokonaniu nałogu, lecz prędzej praca psychoaktywna nad przestrojeniem jaźni. Na dzień rozprawy przedłożę opinię psychoterapeutki. Opiaty są są autystycznym połączeniem samotnego człowieka; opiaty są religią samotnych. Proszę Jaśnie Kurffa Wysoki Sąd o ostatnią szansę na odmianę swojego życia i postępowania, albowiem należy nieubłaganie żyć bez ćpania, sobą bycia i prób wyklucia się z jaja psyche.

Photo0037

Ze znieważaniem,

wyklucznik

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s